fbpx
paf.com/et

Tule Pärnusse reedel ÖÖ Turniirile mängima!

Pärnu Tennisekeskuses toimub neljandat hooaega edukalt käima läinud seltskonnatennise sari, nimega ÖÖ Turniir. Hooajal kokku 8 etappi ja lähim etapp toimub juba sel reedel 15.NOVEMBRIL algusega kell 19:00.

Mängijad on igast vanusest tennise entusiastid, nii mehed kui naised üle Eesti. Esimesel etapil osales 64 mängijat. Eriliseks teeb turniiri see, et paarid loositakse kohapeal, tugevusgruppide alusel, et tuleksid võrdsed paarid ja kõigil oleks võimalus võita. Mängitakse ajatennist 30 minutit ja kõikidele mängijatele garanteeritakse vähemalt kolm mängu ning võitja saab kokku seitse mängu (!). Korraldaja pakub kohapeal süüa, juua ning meeleolu loob muusika. Peale turniiri toimub ka challenge võistlus, kus on kõigil võimalik lisaks turniile saada oskuste poolest individuaalne esikoht. Iga etapi lõpus premeeritakse parimaid ning loositakse välja auhindu.

Turniiri hooaja lõppedes saavad parimad peaauhinnad. Lisainfot turniiri kohta saab Facebooki grupis “ÖÖ Turniirid Pärnus” või korraldajalt Lauri Lillestelt. Tulge veetke mõnus reede õhtu sportides ja võta sõber kaasa.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Naiste neljanda liiga üldvõit Jana Trakmannile, ilma temata peetud Mastersi võitis Noora Olsson

– Siin on ühel pildil hooaja üldvõitja Jana Trakmann ja Mastersil esikohale tulnud Noora Olsson …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline